1995 yılında Takım Tezgâhları ve Kesici Takımlar satışı ile ticaret hayatına başlayan MAKPA MAKİNA, 2004 yılından itibaren KINIK Taşlama Taşları Türkiye distribütörlüğünü üstlenerek endüstride büyük önem taşıyan taşlama taşları konusunda uzmanlaşmıştır.

1953 yılında TAIWAN’ın ilk taşlama taşları üreticisi olarak faaliyetine başlayan KINIK, toplam 45.000 m2 kapalı alana sahip 6 fabrikası ve 1500 çalışanı ile dünyanın önde gelen taşlama taşları üreticilerinden biri haline gelmiştir.

makpa_as01

KINIK, her türlü taşlama taşlarından Diamond ve CBN taşlara , taş düzeltme elmaslarından kalıp parlatma taşlarına uzanan geniş üretim yelpazesi ile müşterilerine tam çözüm sunmaktadır.

VİZYONUMUZ
Yakaladığı başarılı konumu sürekli geliştirerek sektöründe Türkiye’de en iyi olmak, ileri teknoloji bilgisi, dinamik ve yetkin kadrosuyla, girişimci, sağduyulu, müşteri odaklı yaklaşımıyla “mükemmel hizmet” vermektir.

MİSYONUMUZ
MAKPA MAKİNA misyonu, özgün hizmet anlayışı ve güncel teknoloji kullanımıyla müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap veren çözümler geliştirmektir.